Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe
codziennie po Mszy Świętej o godzinie 18.00

Zmarła Zofia Grzegorczyk - mama Księdza Dziekana

Ze smutkiem informujemy, że 23 lutego 2018 r. zmarła Zofia Grzegorczyk, mama Księdza Dziekana Zdzisława.
Msza św. pogrzebowa za śp. Zofię Grzegorczyk będzie celebrowana dnia 25 lutego 2018 r. (niedziela) o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw. Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu.
Składając serdeczne wyrazy współczucia ks. kan. dr. Zdzisławowi Grzegorczykowi oraz Rodzinie Zmarłej, prosimy o modlitwę za śp. Zofię Grzegorczyk i udział w pogrzebie.
Istnieje możliwość wyjazdu na uroczystości pogrzebowe zorganizowanym autokarem. Zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd w niedzielę o godzinie 14.00, zbiórka przy pomniku św. Jana Pawła II o godz. 13.50.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen